Meguiar's - špičková, extrémně odolná ochrana laku (coating) na bázi polymerů a SiO2

Společnost Meguiar's vylepšila svou nejpokročilejší ochranu laku a stvořila M68802 Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating! Extrémně dlouhodobou ochranu laku s dechberoucími hydrofobními vlastnostmi, která Vás oslní jednoduchostí a rychlostí aplikace!Vyzkoušejte zcela novou úroveň ochrany laku, kterou společnost Meguiar's stvořila pro všechny, kteří chtějí ochránit lak svého vozu, a přitom neztratit možnost se o svůj vůz kdykoli plnohodnotně postarat, jako tomu bývá u konkurenčních trvanlivých ochran laku!
Dostupnost: Skladem > 5ks
2 790 Kč
- +

Meguiar's opět vsadil na osvědčenou, a mezi běžnými uživateli i profesionály tolik oblíbenou, polymerovou technologii, která se, na rozdíl od jiných běžně používaných technologií v tomto odvětví, nepřichytí pouze k povrchu laku. Polymerové řetězce se také "uzamknou" do sebe jako puzzle, a vytvoří tak výrazně odolnější ochrannou vrstvu, která vyniká perfektními vlastnostmi, např. extrémní hydrofobitou (voduodpudivostí) povrchu. Příměs pryskyřic a oxidu křemičitého (SiO2) zvyšuje odolnost a pevnost ochrany, zajišťuje extrémní hydrofobitu (voduodpudivost) povrchu a spolu s polymery vytváří nejkvalitnější ochranu laku od společnosti Meguiar's!

Jednoduše řečeno, Meguiar's vzal osvědčenou polymerovou technologii, k tomu přidal technologii siloxanovou (SiO2), která tvoří základ většiny "keramických ochran laku" na dnešním trhu, z obou vybral ty nejlepší vlastnosti a spojil je do jednoho jediného produktu!

Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating vytváří na povrchu laku odolnou bariéru, která neztrácí jas a průzračnost, nepraská a neodlupuje se ani při extrémním namáhání.

M68802 Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating zvyšuje odolnost laku vůči:

 • kyselým dešťům
 • oxidaci povrchu laku
 • mechanickému poškození a poškrábání
 • UV záření
 • vysokým teplotám
 • a dalším typům povrchové degradace
   


Vlastnosti Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingu:

 • Odolná ochrana na povrchu laku - Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating vytváří ochrannou vrstvu na lakované karoserii, která tvoří s lakem pevný celek s vynikající odolností a trvanlivostí i v extrémních podmínkách okolního prostředí, jakými mohou být například kyselé deště, intenzivní sluneční záření, silný déšť nebo třeba časté mytí.
 • Fantastické odpuzování vody - Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating skvěle odpuzuje vodu pryč z laku a velmi účinně brání jejímu setrvání na povrchu karoserie. Tím se výrazně snižuje nebezpečí tvorby vodních skvrn a dalších poškození způsobených usychající vodou a / nebo látkami v ní obsaženými. Extrémní odpuzování vody zároveň zajišťuje, že veškeré nečistoty a kontaminace kyselým deštěm lze velmi snadno odstranit, aniž byste poškodili samotný lak.
 • Odolný vůči slunečnímu záření i teplu - Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating je odolný vysokým teplotám a dokáže odrážet i to nejintenzivnější sluneční záření, aby ochránil lak před poškozením paprsky. Na rozdíl od většiny podobných produktů pro extrémní ochranu laku, Deep Crystal Ultra Paint Coating neztrácí lesk a čistotu, pokud je vystaven extrémním teplotám či slunečnímu záření.
 • Odolný vůči poškrábání - Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating zvyšuje odolnost laku vůči poškrábání. To znamená výrazné snížení nebezpečí poškrábání vozu při běžném mytí. Avšak když už se škrábanec objeví, Deep Crystal Ultra Paint Coating je tou vrstvou, která je poškozena namísto laku. A pokud se objeví hluboký škrábanec, ochranný coating zajistí, že poškození laku pod ním bude výrazně menší.
   
 • Vydatnost - Jedno balení Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingu vystačí na 6-8 vrstev při aplikaci na průměrně velký osobní vůz. Pro maximální ochranu jednoho vozu doporučujeme aplikovat alespoň 2-3 vrstvy na svislé plochy a 3-4 vrstvy na vodorovné plochy. S jedním balením tedy ochráníte 2-4 osobní vozy (v závislosti na velikosti vozu a počtu vrstev)!

 


Otázky a odpovědi k Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingu:

Je Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating tzv. "keramickou ochranou laku"?
Mezi Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingem a tzv. "keramickou ochranou laku" je jeden podstatný rozdíl:

 • Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating není určen pro víceletou ochranu laku. Je to jediný produkt na trhu, který je určen v první řadě nadšencům, kteří požadují perfektní ochranu, ale zároveň si chtějí zachovat možnost se o vůz pravidelně starat a odstraňovat případné drobné defekty laku.

Míra ochrany je však po dobu působení Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingu na maximální úrovni, a profesionální aplikace je zároveň výrazně cenově příznivější, než tomu bývá u tzv. "keramických ochran laku".


Porovnání Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingu s tzv. "keramickou ochranou laku"

Výhody Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingu:

 • Kombinace polymerové a siloxanové technologie spojuje to nejlepší z obou.
 • Velmi jednoduchá aplikace.
 • Časově nenáročná aplikace bez nutnosti "vypalování" infralampami nebo dlouhého čekání mezi jednotlivými vrstvami.
 • Možnost kdykoli snadno ochranu odstranit a opravit jakýkoli defekt.
 • Snadná a rychlá aplikovatelnost ochrany po lokální opravě.
 • Možnost se o vůz neustále starat dle vlastní libosti - vůz není natrvalo zakonzervován.
 • Vysoká vydatnost (1 balení vystačí na 6-8 ochranných vrstev na průměrném osobním autě)!
 • Výrazně příznivější cena aplikace.


Výhody "keramických ochran laku":

 • Delší trvanlivost (Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating vydrží na laku cca 6-12 měsíců, v závislosti na údržbě a míře vystavení okolním nepříznivým vlivům - vhodnou údržbou však lze účinně prodloužit!)Je použití coatingu lepší než běžné voskování?
Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating je nejodolnější ochranou laku navrženou v laboratořích Meguiar's. Je určen pro široké spektrum zákazníků, kteří chtějí mít svůj vůz perfektně ochráněn, a přesto si chtějí zachovat možnost se o vůz pravidelně starat, popř. kdykoli opravit případný defekt laku bez nutnosti složitých a finančně náročných zásahů profesionálních detailerů.

Pokud však pravidelně voskujete svůj vůz pomocí vysoce kvalitních vosků Meguiar’s, a tento způsob Vám vyhovuje jako po stránce frekvence obnovy voskové vrstvy, tak po stránce dosažené ochrany, pak není nutné používat Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating. Tento produkt je navržen zejména pro vozy náročných uživatelů, kteří vyžadují v první řadě perfektní ochranu laku.


Který produkt dodá větší lesk - vosk nebo Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating?
Luxusní vosky Meguiar’s dodávají laku vyšší lesk, protože zároveň obsahují lešticí oleje, které dodatečně posilují hloubku a lesk laku. To je důvod, proč musíme před aplikací Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingu lak nejprve vyleštit, abychom dosáhli maximálního lesku.


Jak dlouho Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating vydrží chránit lak?
Každý vůz je vystaven odlišným podmínkám, ve kterých je provozován, proto je nemožné na tuto otázku přesně a jednoznačně odpovědět. Obecně doporučujeme aplikovat Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating jednou až dvakrát ročně, aby byla ochrana Vašeho laku stále na maximální úrovni.

Výkonnost a trvanlivost produktu doporučujeme pravidelně posilovat a prodlužovat použití produktu, který byl k tomuto účelu speciálně vyvinut - M69916 Meguiar's Deep Crystal Top Coat!


Jak se mám o lak ochráněný Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingem následně starat?
Pro péči o lak používejte pouze pH neutrální šampóny (kterýkoli z nabídky Meguiar's), ideálně bez příměsí vosku. Pro posílení hydrofobních a ochranných vlastností coatingu aplikujte po umytí a usušení přípravek M69916 Meguiar's Deep Crystal Top Coat, nechte jej na povrchu 2-3 vteřiny zavadnout a setřete pomocí mikrovláknové utěrky. Frekvence použití Meguiar's Deep Crystal Top Coatu pro posílení coatingu je libovolná, od aplikace po každém mytí až po aplikaci jednou za několik týdnů či měsíců - v závislosti na podmínkách, kterým je coating vystaven.
 


Mohu po aplikaci Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingu lak ještě navoskovat?
Ano, použití špičkových vosků a sealantů Meguiar’s je zcela bezpečné i na povrchu laku, který je již ochráněn Meguiar's Deep Crystal Coatingem, a může dokonce v některých případech ještě posílit lesk povrchu! Ideální pro tzv. "topování" Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingu je však zejména použití přípravku M69916 Meguiar's Deep Crystal Top Coat.


Je tento produkt zcela nepoškrábatelný?
Nikoli. Je nemožné, aby byl lakovaný povrch zcela nepoškrábatelný, avšak Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating zvyšuje odolnost povrchu proti mechanickému poškození.


Co mám dělat, když lak poškrábu?
Jednoduše začněte leštit povrch laku korekčními leštěnkami Meguiar’s. Tím odstraníte ochranný coating i škrábance, a následně znovu naneste Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating na leštěné místo pro navrácení ochrany.


Jak si můžu být jistý, že je Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating nanesen na můj vůz správně?
Balení obsahuje podrobný český návod aplikace produktu, včetně detailních fotografií. Pokud chcete mít 100% garanci správné aplikace, svěřte se do profesionální péče certifikovaných detailingových studií, jejichž zaměstnanci prošli odborným školením na aplikaci Meguiar’s Deep Crystal Ultra Paint Coatingu.


Balení Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingu obsahuje:

 • Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating - speciální polymerová ochraná lakovaných povrchů, 60 ml
 • speciální aplikátor
 • černá mikrovláknová utěrka pro stírání přípravku
 • černá semišová utěrka pro otírání pracovní plochy aplikátoru
 • jednorázové, černé, nitrilové aplikační rukavice
 • podrobný český návod
 • luxusní designové balení